Postaw na TachoKiosk

Zwiększ ruch na Twojej stacji paliw

  ROLA TACHOKIOSKU

  Ten samoobsługowy automat do odczytu danych z kart kierowców i analizy naruszeń pozwala spełnić ustawowe wymogi dot. pobierania danych z karty nie rzadziej niż raz na 28 dni.

  W praktyce jednak, w celu uniknięcia wysokich kar za przekroczenie czasu jazdy, kierowca sczytuje dane z karty średnio raz w tygodniu.

  TachoKiosk to odpowiedź na potrzeby kierowców firm transportowych i jednocześnie gwarancja zdobycia nowych Klientów stacji paliw.

  CO TO JEST TACHOKIOSK

  TachoKiosk to niewielkie urządzenie będące odpowiedzią na potrzeby kierowców firm transportowych w zakresie spełniania wymogów dot. czasu pracy kierowców i obowiązkowego sczytywania danych z karty kierowcy.

  Kierowcy chętniej korzystają z oferty stacji paliw, na której umieszczony jest TachoKiosk, ponieważ np. podczas tankowania mogą bez problemu sczytać swoją kartę i przeanalizować swój czas jazdy.

  DOCIERAMY DO PONAD 1oo ooo KIEROWCÓW

  1. Dzielimy się zasięgiem z Twoją stacją, dlatego zwiększasz swoje obroty dzięki stałemu napływowi nowych klientów. A dzięki synergii, zmniejszają się koszty ich pozyskania.
  2. Informujemy o umieszczeniu TachoKiosku na kolejnej stacji paliw. Na www oraz w Social Mediach publikujemy rankingi oraz wysokości kar, jakim udało się zapobiec.
  3. Twoja stacja pojawi się również na ekranach monitorów użytkowników Tachospeeda, dostępnego w 22 językach najpopularniejszego programu do rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców.
  4. Prowadzimy kampanie PR na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz promujemy uczestniczące w niej stacje paliw.

  JAK DZIAŁA TACHOKIOSK

  Kierowca wkłada kartę do czytnika

  Kierowca wkłada kartę do czytnika

  Aktywuje usługę zakupionym kodem SMS


  Na podany numer otrzymuje link do pobrania pliku .ddd

  TachoKiosk analizuje plik i podaje wysokość możliwych kar za naruszenia

  Kierowca, jeśli bierze udział w konkursie, sprawdza miejsce w rankingu

  TachoKioskPracodawca może pobrać wygenerowany plik z TachoKiosku

  WYRÓŻNIJ SWOJĄ STACJĘ I POZYSKUJ STAŁYCH KLIENTÓW

  Kierowca znajduje na mapie twoją stację paliw z TachoKioskiem

  Tankuje paliwo, odczytuje kartę i wylicza potencjalną karę

  Kierowca może wygrać 5 000zl nagrody a stacja paliw pozyskuje klienta

  tachokiosk_grafika1

  NIEWIELKIE WYMIARY OLBRZYMIE KORZYŚCI

  • Wzrost rozpoznawalności Twojej stacji dzięki uczestnictwu w kampanii PR na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego
  • Wzrost obrotów stacji paliw, dzięki stałemu pozyskiwaniu nowych klientów
  • Wyróżnienie Twojej stacji na mapach nawigacyjnych i wśród użytkowników oprogramowania Tachospeed

  DO POSTAWIENIA TACHOKIOSKU WYSTARCZY

   Niecały 1m2 pow.

   Zasięg GSM

  KONKURS BEZPIECZNY KIEROWCA

  Każdy kierowca sczytując swoją kartę kierowcy w TachoKiosku, może uczestniczyć w organizowanym przez firmę Infolab konkursie na Bezpiecznego Kierowcę. Premiujemy tych, którzy mają najmniej wykroczeń. Dla zwycięzcy, czyli Najbezpieczniejszego Kierowcy przewidziana jest wysoka nagroda pieniężna.