Postaw na TachoKiosk

Zwiększ ruch na Twojej stacji paliw

Dziękujemy za przesłanie formularza. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy

ROLA TACHOKIOSKU

Ten samoobsługowy automat do odczytu danych z kart kierowców i analizy naruszeń pozwala spełnić ustawowe wymogi dot. pobierania danych z karty nie rzadziej niż raz na 28 dni.

W praktyce jednak, w celu uniknięcia wysokich kar za przekroczenie czasu jazy, kierowca sczytuje dane z karty średnio raz w tygodniu.

TachoKiosk to odpowiedź na potrzeby kierowców firm transportowych i jednocześnie gwarancja zdobycia nowych Klientów stacji paliw.

CO TO JEST TACHOKIOSK

TachoKiosk to niewielkie urządzenie będące odpowiedzią na potrzeby kierowców firm transportowych w zakresie spełniania wymogów dot. czasu pracy kierowców i obowiązkowego sczytywania danych z karty kierowcy.

Kierowcy chętniej korzystają z oferty stacji paliw, na której umieszczony jest TachoKiosk, ponieważ np. podczas tankowania mogą bez problemu sczytać swoją kartę i przeanalizować swój czas jazdy.

DOCIERAMY DO PONAD 1oo ooo KIEROWCÓW

  1. Dzielimy się zasięgiem z Twoją stacją, dlatego zwiększasz swoje obroty dzięki stałemu napływowi nowych klientów. A dzięki synergii, zmniejszają się koszty ich pozyskania.
  2. Informujemy o umieszczeniu TachoKiosku na kolejnej stacji paliw. Na www oraz w Social Mediach publikujemy rankingi oraz wysokości kar, jakim udało się zapobiec.
  3. Twoja stacja pojawi się również na ekranach monitorów użytkowników Tachospeeda, dostępnego w 22 językach najpopularniejszego programu do rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców.
  4. Prowadzimy kampanie PR na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz promujemy uczestniczące w niej stacje paliw.

JAK DZIAŁA TACHOKIOSK

TachoKioskKierowca wkłada kartę do czytnika

Aktywuje usługę zakupionym kodem SMS


Na podany numer otrzymuje link do pobrania pliku .ddd

TachoKiosk analizuje plik i podaje wysokość możliwych kar za naruszenia

Kierowca, jeśli bierze udział w konkursie, sprawdza miejsce w rankingu

TachoKioskPracodawca może pobrać wygenerowany plik z TachoKiosku

WYRÓŻNIJ SWOJĄ STACJĘ I POZYSKUJ STAŁYCH KLIENTÓW

Kierowca znajduje na mapie twoją stację paliw z TachoKioskiem

Tankuje paliwo, odczytuje kartę i wylicza potencjalną karę

Kierowca może wygrać 5 000zl nagrody a stacja paliw pozyskuje klienta

tachokiosk_grafika1

NIEWIELKIE WYMIARY OLBRZYMIE KORZYŚCI

  • Wzrost rozpoznawalności Twojej stacji dzięki uczestnictwu w kampanii PR na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego
  • Wzrost obrotów stacji paliw, dzięki stałemu pozyskiwaniu nowych klientów
  • Wyróżnienie Twojej stacji na mapach nawigacyjnych i wśród użytkowników oprogramowania Tachospeed

DO POSTAWIENIA TACHOKIOSKU WYSTARCZY

 Niecały 1m2 pow.

 Zasięg GSM

KONKURS BEZPIECZNY KIEROWCA

Każdy kierowca sczytując swoją kartę kierowcy w TachoKiosku, może uczestniczyć w organizowanym przez firmę Infolab konkursie na Bezpiecznego Kierowcę. Premiujemy tych, którzy mają najmniej wykroczeń. Dla zwycięzcy, czyli Najbezpieczniejszego Kierowcy przewidziana jest wysoka nagroda pieniężna.